Pomoc do połączenia internetowego Singtel Fiber
#1

Cześć chłopaki,   W ciągu ostatnich kilku tygodni mój internet stał się bardzo opóźniony. Załadowanie stron zajmuje dużo czasu i nie mogę korzystać z gier takich jak Dota 2, która wymaga stałego połączenia z Internetem bez opóźnień. Poprosiłem o pomoc techniczną dla szerokopasmowego Internetu dla singla i wysłali kogoś, aby zmienił router, co nie rozwiązało problemu.   Plan serwisowy: 200 MB Adapter: ASUS USB-N10 Router: 5512NV (wcześniej), A5520N   Chciałbym się dowiedzieć, czy problem leży w moim komputerze czy usługodawcy. Mój singtel speedtest ma prędkość pobierania 1 Mb / s, podczas gdy moje rodzeństwo ma prędkość 50 Mb / s. Proszę o radę, ponieważ nie mam już opcji, co robić.   Z góry dziękuję i przepraszam, jeśli przekazałem niewystarczające informacje, ponieważ nie mam pojęcia, co należy podać. W związku z tym będę świetny, jeśli ludzie powiedzą mi, jakie informacje potrzebujesz i jak je uzyskać.   Mój router jest w salonie, a mój komputer jest w moim pokoju. nie jest daleko od siebie, ale jesteśmy oddzieleni 1 betonową ścianą.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)