Pomoc do połączenia internetowego Singtel Fiber
#9

VideoOne2 napisał: OK tutaj jest mój test porównawczy 150 Mb / s. połączenie przewodowe (kabel sieciowy 10m) połączenie bezprzewodowe. (odległość fizyczna wynosi około 5m) możesz zauważyć, że standardowa wydajność bezprzewodowego routera Singtel nie jest tak dobra jak w moim ac66u. Dano mi wcześniej PACE i przypomniałem sobie, że był podobny do Aztecha. czy widzisz właściwości swojej karty sieci bezprzewodowej? w tym teście widzisz, że moja szybkość adaptera wynosi 300 Mb / s, a test prędkości, który otrzymuję z mojego laptopa, jest (128 Mb / s) mniejszy niż połowa mojej szybkości adpatora. dla mojego routera asus. Oczywiście wydajność bezprzewodowa może być nieprzewidywalna. należy wziąć pod uwagę czynniki środowiskowe. co praca dla jednego może nie działać dla innych. to jest po prostu mój pogląd, twoja pozycja komputera i routera musi zostać zmieniona, a ze względu na odległość i ściany (tłumienie sygnału) lepiej byłoby użyć połączenia przewodowego. nawet jeśli zainwestujesz w drogi router bezprzewodowy, twój zysk będzie minimalny. Wydajność sieci bezprzewodowej jest niska ze względu na zbyt dużą ilość połączeń bezprzewodowych na tym samym kanale, widać, że nikt nie używa kanału 1, dlaczego nie spróbujesz zmienić kanału na 1 i zauważysz, że szybkość się poprawia.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)