Każdy projektant stron internetowych e-commerce może doradzić? Odnośnie płatności
#2

compuser napisał: Co to są dobrzy dostawcy, którzy akceptują płatności kartą kredytową? Używam Paypal w tej chwili i przeszkadzam, że są pro kupującym. Oznacza to, że kupujący mają 6 miesięcy na złożenie sporu w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów. Czy jest coś, co mogę wysłać oddzielnie, aby poprosić użytkownika o zapłacenie? Przykład: Klient Kup przedmiot Y na 1 USD z mojej strony internetowej. Z mojej strony po otrzymaniu wniosku, wyślę mu fakturę z linkiem do strony internetowej do zapłacenia kartą kredytową przez Internet. W przypadku handlu elektronicznego faktura jest Twoim własnym wymaganiem biznesowym, a nie bramą płatniczą. Fakturowanie pochodzi bezpośrednio z systemu, chociaż bramki płatności mogą również wysyłać własne kopie potwierdzenia transakcji. Dlaczego powinieneś być zaniepokojony, że bramki płatnicze są pro kupującymi, gdy sprzedajesz dobre produkty, które zadowolą klientów? Czy nie Twoim celem jest zapewnienie dobrych recenzji i zrównoważonego biznesu? Dlaczego powinien istnieć spór, jeśli to, co robisz, jest dobrym biznesem? Musisz zrozumieć tyle, ile istnieje ryzyko w każdej transakcji handlowej, musisz pamiętać, kto jest twoim płatnikiem. Być może będzie to dla Ciebie interesujące http:
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)