Każdy projektant stron internetowych e-commerce może doradzić? Odnośnie płatności
#4

compuser napisał: Zapewnienie dobrych opinii i dobrych produktów to jedno. Oszuści, którzy robią oszustwa pocztowe, są kolejnymi. Nasza firma musi się przed nimi chronić. Nie ma numeru śledzenia, ponieważ elementy są zbyt duże. 6-miesięczne obciążenie zwrotne Paypal naraża firmę na wyjątkowo wysokie ryzyko. Moja firma spotkała się z jednym lokalnym kupcem, który myślał, że może wyciągnąć szybki. Zadzwonił na policję, odzyskał pieniądze, a facet jest teraz w głębokim ****. Ale chcemy, aby takie rzeczy nie wydarzyły się całkowicie. Podczas gdy paypal może być pro nabywcami, a prawdopodobnie także innymi bramkami płatniczymi mniej, wiesz, że idzie to w obie strony. To twoja firma, a więc twoja decyzja. Możesz mieć obawy, chcąc wyeliminować przypadki oszustw, ale proponowane przez ciebie narzędzie bardzo skutecznie wyeliminuje prawdziwych kupujących, którzy chcą jednocześnie chronić swoje własne interesy. to coś, co chcesz dokładniej przemyśleć. Aby ci o tym pomyśleć, jestem jednym z tych klientów, którzy mają rygorystyczną wiedzę o bezpieczeństwie i jak najwięcej, uniknęłabym publikowania informacji o mojej karcie kredytowej w Internecie. Podoba mi się, jak korzystanie z systemu PayPal i posiadanie akceptantów, którzy płacą za pośrednictwem systemu PayPal, pozwala ujawnić kupującym mniej informacji osobistych. To tylko ja, ale we współczesnym Internecie, w którym naruszenia bezpieczeństwa są tak powszechne, trudno też nie być bardziej ostrożnym.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)