Zalecenia dotyczące kompilacji RYSEN ITX
#2

Pochodzę z Gigabyte AB350N-Gaming WiFi. Osobiste doświadczenie zaleciłoby uzyskanie wersji Ryzena innej niż X, ponieważ moc TDP jest niższa. Zmniejszy to szansę przegrzania VRM, ponieważ otrzymujesz chłodniejszą wieżę. Do rozmieszczenia układu naprawdę sprowadzają się do osobistych preferencji. Zbudowałem na Silverstone Ryzen RVZ02 i nie mam problemu. Jeśli chodzi o Asrock, zauważyłem, że z powodu QC istnieje również problem termiczny. Pamiętaj, aby sprawdzić płytę po zakupie. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Dlaczego zamiast tego wybrać 1700 lub 1600? Inne części wydają się w porządku. Jeśli chodzi o część wentylatora. Obie płyty mają te same nagłówki (1 CPU)
Reply


Messages In This Thread
Zalecenia dotyczące kompilacji RYSEN ITX - by carrie.lutz - 13 Dec 2017, 10:27 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji RYSEN ITX - by shubhangidreams - 13 Dec 2017, 10:30 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji RYSEN ITX - by arisparsh - 13 Dec 2017, 10:31 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji RYSEN ITX - by m2.aron - 13 Dec 2017, 10:33 AM
RE: Zalecenia dotyczące kompilacji RYSEN ITX - by pulikantishreyareddy - 13 Dec 2017, 10:35 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)