Czy możliwe jest użycie 2 routerów do skonfigurowania sieci domowej?
#8

finalforce napisał: Tylko Google, aby skonfigurować router jako punkt dostępowy. Na swoim 87U możesz po prostu przejść na tryb bezprzewodowy> profesjonalny i wyłączyć stację radiową. Uważaj, jeśli wyłączysz, a jedynym sposobem uzyskania dostępu do routera jest użycie kabla LAN. W przeciwnym razie należy podłączyć kabel LAN z 87U (LAN) do swojego xiaomi (WAN). A następnie ustawić go jako AP. Jednak nie sądzę, że powinieneś to zrobić. Zgodnie z witryną xiao mi (http://www.mi.com/miwifimini/#param) porty LAN / WAN na mini-routerze wynoszą maksymalnie 100M. Oznacza to, że będzie to z pewnością wąskie gardło, a uzyskasz maksymalną prędkość 100 Mb / s. To może być błąd z ich strony, ponieważ niedorzeczne jest korzystanie z sieci Wi-Fi do 876 Mb / s, ale tylko z sieci LAN do 100 Mb / s. z jakiegoś powodu mój 87U jest niedorzeczny i kiedy przełączam się na router Xiaomi, uzyskuję bardzo dobrą prędkość w sieci Wi-Fi ... więc jestem gotów wypróbować tę konfigurację, aby uzyskać najlepsze z obu światów ... odkąd nie używam wifi do szybkiego pobierania.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)