[Pomoc] Router VS modemu DPC3925
#1

Cześć wszystkim, całkiem nowe w połączeniach internetowych i takie tam, i szukam porady jakiegoś profesjonalisty.   Jak wspomniano powyżej, mam notorycznie problematyczne (widoczne z wyszukiwarki Google) DPC3925 od Starhub.   Ostatnio dodałem nowy pulpit w moim domu i podłączyłem go do mojego bezprzewodowego DPC3925, zdaję sobie sprawę, że moje połączenie zawsze zaczyna się od około 2 Mb / s, a następnie w ciągu kilku minut spada do około 1 Mb / s, a następnie do Kb / s i innych śmiesznych niskich prędkości.   Próbowałem bezpośrednio użyć kabla ethernetowego, wydaje się, że to rozwiązuje problem.   Chciałbym jednak nadal korzystać z łączności bezprzewodowej z przyzwoitą prędkością połączenia.   Po surfowaniu po forach, moje pytanie brzmi następująco: Czy połączenie DPC3925 z zapasowym routerem TP-Link, który mam w domu, może zwiększyć szybkość połączeń bezprzewodowych po podłączeniu do mojej sieci bezprzewodowej? a jeśli tak, to czy jest to porównywalne do bezpośredniego przewodowego połączenia ethernetowego? Nie jestem nawet pewien, czy mostowanie pomaga zwiększyć połączenie bezprzewodowe, ponieważ wszędzie indziej w sieci mówi się, że słabym rozwiązaniem DPC3925 jest połączenie z routerem.   Również; Skoro używam tylko pulpitu do grania w gry, czy powinienem podłączyć go przewodem kablowym bezpośrednio do mojego DPC3925, aby uzyskać najlepsze połączenie? Wolałbym nie, ponieważ bezpośrednie połączenie jest dla mnie kłopotliwe.   Z góry dziękuję profesjonalistom!
Reply


Messages In This Thread
[Pomoc] Router VS modemu DPC3925 - by ghita.bernichi - 15 Dec 2017, 04:19 PM
RE: [Pomoc] Router VS modemu DPC3925 - by brianbelfor - 15 Dec 2017, 04:20 PM
RE: [Pomoc] Router VS modemu DPC3925 - by swapnachepoori - 15 Dec 2017, 04:23 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)