Połączenie WIFI pokazujące dostęp do Internetu, ale bez Internetu
#3

Zaktualizuj oprogramowanie DLink DIR-868L do wersji 1.09SHC (SHC dla Starhub BB). To poprawiło się w przypadku połączenia bezprzewodowego. Potwierdzone przez wsparcie techniczne DLink. twinbaby napisał: Cześć, Używam routera DLINK 868-L dostarczonego przez starhub i łucznik TP-Link jako klucz bezprzewodowy. Jednak w momencie, gdy pokazuje on dostęp do Internetu, nie mogę pingować do witryny google.com lub uzyskać dostępu do dowolnej witryny w przeglądarce. Zrobiłem to samo na moim telefonie komórkowym. Ponadto, w czasie mam przerwać połączenie przerywane do mojego laptopa, gdzie jest za pomocą klucza bezprzewodowego. W przypadku mojego biurowego laptopa czasami mam do czynienia ze sporadycznym spadkiem połączenia, natomiast gdy podłączam się bezpośrednio do kabla lan, nie mam tego problemu.
Reply


Messages In This Thread
Połączenie WIFI pokazujące dostęp do Internetu, ale bez Internetu - by hrdduke - 20 Dec 2017, 05:19 AM
RE: Połączenie WIFI pokazujące dostęp do Internetu, ale bez Internetu - by kanaknjn791 - 20 Dec 2017, 05:20 AM
RE: Połączenie WIFI pokazujące dostęp do Internetu, ale bez Internetu - by zukodamian - 20 Dec 2017, 05:23 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)