Zapytania dotyczące bezprzewodowego urządzenia Extender
#3

Zapomniałem wspomnieć, że port lotniczy Express jest obecnie podłączony do routera asus za pomocą 15-metrowego kabla, który kupiłem od sim lim. Obsługa Singtel jest beznadziejna, prosiłem o więcej niż tydzień, jeśli mają czystsze rozwiązanie, kładąc kabel i umieszczając dodatkowy wylot włókien na drugim piętrze i nie mają pojęcia. Personel przedsprzedażowy skierował mój e-mail do zespołu technicznego, facet z zespołu technicznego wezwany do zorganizowania wizyty w terenie nie mógł mi odpowiedzieć i poprosił o sprawdzenie z moim działem IT (witam, ilu małych właścicieli sklepów lub MŚP w Singapur ma dział IT!). Podobnie technik, który wszedł do serwisu, aby rozwiązać problem, nie ma pojęcia i poprosił mnie, abym zadzwonił na gorąco linia. Właśnie przeniosłem się do Viewqwest Netflix z telewizji kablowej szerokopasmowej starhub w zeszłym tygodniu na mój domowy użytek po kilku badaniach, do tej pory doświadczenie było bardzo pozytywne. Dowiedziałem się z viewqwest, że mogą polecić klientowi wykonawcę, aby położył kabel do miejsca, w którym znajduje się przedłużacz sygnału
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)