Zapytania dotyczące bezprzewodowego urządzenia Extender
#6

5000kg, mam wrażenie, że 5Ghz może być szybszy w połączeniu, ale jego zasięg Wi-Fi może być słabszy ... W każdym razie, ponieważ masz modem dwupasmowy, po prostu wykonaj czek. większość routerów ma ten "trend" Nie jestem pewien dlaczego ... Moje doświadczenie z SingTel było znacznie lepsze. Instalator naprawdę zna się na rzeczy i dał rozsądną radę na temat pozycjonowania routera i zaproponował, aby podłączyć moje miejsce ... dobrze, że zaoferował mi kogoś, kto mógłby mnie podłączyć, ale szybkość bezprzewodowa jest dla mnie dobra. Mieszkam w małym mieszkaniu z 2 ścianami pomiędzy routerem i moim komputerem. Tak, ja też nie wybieram okablowania, ponieważ jest to zbyt wiele kłopotów i moja renowacja została zrobiona ... nie sądzisz, że istnieje "czystsza" usługa okablowania lub która byłaby jak praca wykonawcy remontu, prawda? .. nie ma nic wspólnego z tym, który ISP, jeśli mnie pytasz ... co prowadzi mnie do mojego żalu za to, że nie pozwoliłem mojemu kontrahentowi zrobić dla mnie wszystkich danych z okablowania. Zostało zacytowane przez mojego wykonawcę za około 400 dolarów za wszystkie ukryte przewody w czasie reno, ale cóż ... przynajmniej mój kanał powietrzny i materiały nie muszą wyskakiwać jak teraz, w BTO mojego przyjaciela. To naprawdę cholernie masywne wystające przejście!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)