Miotv i konfiguracja Internetu dla nowego BTO
#5

Lodzhade napisał: Cześć chłopaki, potrzebuję porady dla mojej nowej konfiguracji sieci bto. Obecnie jestem subskrybentem singgela 1gpbs z nieograniczoną ilością błonnika, a miotv jako samodzielny, ponieważ nie można ich połączyć z innymi. Z tego co rozumiem od singtel technika. moja konfiguracja chciałaby, co następuje ONT PORT 1 >> MÓJ WŁASNY ASUS ROUTER PORT X >> SINGTEL ROUTER >> MIOTV Ponieważ mam tylko jeden port LAN w pokoju dziennym, gdybym miał ustawić mój miotv w salonie, nie byłbym w stanie mieć połączenia przewodowego w moim życiu. Chciałbym mieć zarówno przewodowy internet jak i miotv w moim salonie. Czy mimo to mogę obejść to ograniczenie i mieć połączenie internetowe i miotv przez jeden port LAN. Czy przełącznik zarządzany działa? Z góry dziękuję. Będziesz potrzebować pary inteligentnych przełączników. Ten rodzaj konfiguracji jest podobny do telewizora z technologią StarHub. Szukaj poprzednich wątków na ten temat.
Reply


Messages In This Thread
Miotv i konfiguracja Internetu dla nowego BTO - by mindirae0 - 21 Dec 2017, 08:55 PM
RE: Miotv i konfiguracja Internetu dla nowego BTO - by elizabethblindauer - 21 Dec 2017, 08:56 PM
RE: Miotv i konfiguracja Internetu dla nowego BTO - by txwly - 21 Dec 2017, 08:59 PM
RE: Miotv i konfiguracja Internetu dla nowego BTO - by yuffie.for - 21 Dec 2017, 09:01 PM
RE: Miotv i konfiguracja Internetu dla nowego BTO - by shreeshesh - 21 Dec 2017, 09:03 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)