Desktop po prostu zgasł. Chcesz dokonać przeglądu i wymiany części
#10

agent_719 napisał: Ekspert sprzętu Good Afternoon, Wczoraj wieczorem mój rodzinny pulpit został zabity i miałem za zadanie go ożywić. Jeśli dane są utracone, nic ważnego nie ma w środku. Nie mam pojęcia, co powoduje, że komputer się rozprasza To jest pulpit Asus CG 8270; Oto specyfikacje: OS: Okno 8 Procesor: i7-3770 MB: Intel H77 GPU: Nvidia 630 RAM: 8 GB Zasilacz: 400 W itp Chciałbym zastąpić większość części i jeśli to możliwe, ponownie użyć rzeczy takich jak Case, RAM, ODD podczas tego czarnego piątkowego sezonu. Budżet wynosi około 1000 USD. Nie potrzebujesz urządzeń peryferyjnych Korzystanie z rodziny: CS: GO, Dota 2 i MS Office, Excel (podwójny ekran). Jeśli to możliwe, chciałbym móc uruchomić TeknoParrot, aby grać w tytuły Initial D zręcznościowe Oto kilka pytań: 1) Nie jestem dobry ze sprzętem, więc muszę znaleźć kogoś, kto pomoże mi zainstalować części. Ostatnią osobą, którą znam, która oferuje takie usługi, jest Nigel z drugiego piętra SLS (był naprawdę miłą osobą) 2) Zakładam, że MB umiera, czy jest sposób na odzyskanie systemu operacyjnego? Coz oryginalnego systemu operacyjnego dość drogie .. 3) Jeśli tak
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)