Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :)
#6

kenapa siol napisał: Niedawno przeniosłem się do mojego nowego domu. Pokój dzienny ma podwieszony sufit. Przewody są ukryte legalnie. Do niedawna zdałem sobie sprawę, że mój identyfikator nigdy nie zawierał trunkingu dla mojej sieci. Częściowo moja wina, ponieważ nigdy nie powiedziałem mu, żeby to zrobił. Więc teraz próbuję uratować cokolwiek potrafię. W ten weekend spotkałem się z Openetem na instalację punktu światłowodowego Opennet. Czy w dalszym ciągu można ukryć te otwarte kable i kanały bez widoczności tych osłon z pcv, aby ukryć te kable? Elektryk lub reno ekspert może dać Xiao di kilka rad, bez spalania dużej dziury w mojej kieszeni? Z góry dziękuję. Mam faceta, który to zrobi. Jego jakość wykonania nie jest zła ... a cena jest rozsądna. Od wejścia przez całą drogę na drugi koniec mojego salonu .... włókno jest ukryte aż do punktu telewizyjnego ... 1 PCW schodzi. Możesz poprosić wykonawcę, aby ukrył to dla ciebie ...
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :) - by holzworth - 23 Dec 2017, 03:39 PM
RE: Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :) - by antti.komu - 23 Dec 2017, 03:41 PM
RE: Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :) - by sudipc2008 - 23 Dec 2017, 03:42 PM
RE: Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :) - by angelsdarklight - 23 Dec 2017, 03:43 PM
RE: Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :) - by mountainblack - 23 Dec 2017, 03:45 PM
RE: Potrzebujesz porady na temat instalacji Opennet :) - by oussa.samadi - 23 Dec 2017, 03:47 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)