Wifi w 3 piętrowym budynku
#1

Hi guys, Potrzebuję rady.   Mieszkam w domu 3 piętrowego, aktualnie zapisany do Singtel używając swojego domyślnego routera Aztech dsl7000. Router znajduje się w salonie na parterze. Korzystanie z Internetu jest tylko dla filmów przeglądanie stron internetowych / e-maile / streamingu.   Obecnie używam 2 homeplugs Aztech powerline (HL110) do wifi na 2 i 3 piętrze. Mam problem jak jestem w stanie połączyć się z WiFi za pomocą przedłużacza PLC. połączenie jest przerywane co oznacza większość czasu nie mogę połączyć się z wifi. Czytałem, że może to być spowodowane jakością linii energetycznej budynku (dom jest 30+ lat Liao).   Początkowo myślałem o użyciu wtyczki powerline ze względu na wygodę. Could you guys proszę dać kilka rad, jak zdobyć mój Cały dom jest podłączony? Jestem gotów, aby otrzymać nowy router, czy to pomaga (chcąc uzyskać router jako podwójne pasmo 5 osób w domu z laptopów, tabletów i handphones), ale głównym problemem jest zapewnienie mogę połączyć się z WiFi z dowolnego miejsca w domu.   Wszelkie linki do artykułów będzie pomocny.   Dzięki dla chłopaków rady!   postscriptum to pomoże, jeśli mogę ustawić kanał wifi do stałego kanału zamiast ustawiania go na auto? przeczytać, że sygnał Extender może zostać utracone, kiedy ruter przełącza na inny kanał
Reply


Messages In This Thread
Wifi w 3 piętrowym budynku - by jamesking12345678 - 01 Dec 2016, 12:46 PM
RE: Wifi w 3 piętrowym budynku - by ricko.zaky - 01 Dec 2016, 12:48 PM
RE: Wifi w 3 piętrowym budynku - by mikesteven67 - 01 Dec 2016, 12:49 PM
RE: Wifi w 3 piętrowym budynku - by natalie.ramirez - 01 Dec 2016, 12:50 PM
RE: Wifi w 3 piętrowym budynku - by arcticwolf248 - 01 Dec 2016, 12:51 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)