Rozwiązania sieciowe małych firm?
#7

berlo84 napisał: Tak, zarejestrowałem tę usługę od m1. U r pozwala na posiadanie 1 pojedynczego identyfikatora SSID. Jest to całkowita oddzielna vlan, nie musisz się martwić zbytnio. Jeśli ppl naprawdę chce włamać się, żadne zapory ogniowe nie mogą ich zatrzymać. Tylko 10 Mbps musi być udostępnione, reszta to użyteczna przepustowość do wykorzystania przez firmę. Zależy od tego, w jaki sposób negocjujesz z menedżerem konta z M1, może poprosić o więcej punktów AP, jeśli jest to wymagane. Ten plan cenowy jest tańszy niż plan bez technologii bezprzewodowej @ sg, ponieważ jest subsydiowany przez ah gong do promo wireless @ sg Może zainstalować femtocell, jeśli używasz linii m1. Mam nadzieję, że te informacje pomogą Cześć dzięki za informację! Czy mogę sprawdzić, co to jest fizyczna konfiguracja? Czy istnieje ONT, router, którego używamy normalnie? lub jakiś specjalistyczny sprzęt? Punkty dostępu, czy mamy do nich dostęp, abyśmy mogli rozwiązać problem, jeśli nie działają? Czy zapewnia również bezproblemowy roaming od ap do ap? I na koniec, ile kosztuje subskrypcja, jeśli nie masz nic przeciwko udostępnianiu? Dzięki!
Reply


Messages In This Thread
Rozwiązania sieciowe małych firm? - by vupynulaw - 25 Dec 2017, 12:55 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by elnik73.2 - 25 Dec 2017, 12:56 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by aroy.gil - 25 Dec 2017, 12:58 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by wheelerlink7856 - 25 Dec 2017, 12:59 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by bekalaba - 25 Dec 2017, 01:01 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by panyadede - 25 Dec 2017, 01:02 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by icedragon136 - 25 Dec 2017, 01:04 AM
RE: Rozwiązania sieciowe małych firm? - by roula.aj - 25 Dec 2017, 01:06 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 3 Guest(s)