Potrzebne są nowe porady dotyczące sieci bto
#1

Cześć wszystkim, potrzebuję porady od was tutaj. Niedawno dostałem moje nowe bto, wykonałem wszystkie moje prace remontowe, ale zdałem sobie sprawę, że nie poświęcałem wiele uwagi sieci. Jest to 5 mb bto. Oto niektóre z przedmiotów, które mam w tej chwili. 1. 3 x Google wifi. 2. Synology nas. 3. Planowanie rejestracji w viewqwest   Nie zdawałem sobie sprawy, że wszystkie połączenia światłowodowe znajdują się w niewielkiej, małej szafce przy wejściu do domu (noob przepraszam)   Poniżej znajdują się niektóre z moich pytań: 1. Gdzie będzie modem? Wewnątrz tego małego pudełka? A jeśli tak, to czy router musi też być w środku? A jeśli tak też jest, gdzie moje noski zostaną umieszczone? Ponieważ musiał być podłączony do routera. 2. Czy możliwe jest odłożenie modemu i routera od szafki światłowodowej i umieszczenie jej na konsoli TV zgodnie z oryginalnym planem? A może muszę uruchomić kabel światłowodowy w całym domu, aby to osiągnąć? Moim idealnym planem jest mieć wszystkie te urządzenia na konsoli TV w salonie, zamiast wrzucać je wszystkie do szafy.   Z góry dziękuję.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)