Problemy z Singtel MIO Home od aktualizacji
#6

tam robić. din't pomocy w ogóle. ekamatra napisał: SpOrTsTeR79, kiedy doświadczony tech przychodzi, uprzejmie poprosić go, aby spojrzeć na połączenia poza domem. Jest jeszcze jedna skrzynka na zewnątrz domu i łączy się z domu. To po prostu może być to. Daj nam znać wynik. gdyby dostarczyła uaktualnienia FOC, że nie miałby nic przeciwko. Ale powiedziano mi, że jest to problem ich nie można rozwiązać w tej chwili. Gdybym chciał, aby rozwiązać ten problem, najlepszym rozwiązaniem jest, aby uaktualnić do światłowodu. Umieścić go w ten sposób, jego ich problem, że nie można rozwiązać problemu, dlaczego jestem zobowiązany zapłacić dodatkowo, żeby rozwiązać problem, że stworzony przez nich samych. Po prostu nie robi prawo sens? Henry Ng napisał: Kiedyś też być na ADSL (15Mbps) i mają ten sam problem. Technik nawet zejść właz wziąć szybki rzut oka na kablu podziemnym na polu poza moim mieszkaniu i do mojego mieszkania też nie może rozwiązać ten problem. Nie ma wyboru upgrade do błonnik i problem został rozwiązany. Prawdziwy fakt, a nie taktyka w ogóle.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)