Pomoc do konfiguracji sieci!
#7

samlily napisał: Planuję dostosować mój internet w domu, by był objęty wifi. Oto moje myślenie Główny router (pierwszy router) łączący się z ONT zostanie wdrożony w moim gabinecie. Ale obawiam się, że mój salon (2 ściany od routera) nie ma sygnału wifi. tryb mostu multimedialnego może nie pomóc, ponieważ akceptuje tylko połączenie LAN. Tak więc myślę, że mam połączenie przewodowe z gabinetu do drugiego routera w salonie. Drugi router będzie miał dostęp do konfiguracji wifi. ONT-> Pierwszy router (Wan Port, gabinet) -> Lan -> Drugi router (port LAN, sala mieszkalna) -> Wifi Pytania: czy drugi router powinien się łączyć przez port LAN lub port WAN? Czy można wykorzystać Range Extender do zastąpienia drugiego routera, aby to osiągnąć? Masz problem z wydajnością? Doceniam wszelkie sugestie. Mam podobną konfigurację jak ty, ale obecnie używam wtyczek Homeplugs, ponieważ okablowanie od ONT do 2nd Router jest ogromnym pytaniem. więc w zasadzie moja konfiguracja to ONT ==> 1 router (ASUS RT56U) ===> TPLink homeplug 300mbps (nr 1) ===> TP Link homeplug 300mbps (nr 2 w pokoju) ===> Aruba Instant AP 105 (dla zasięgu wifi moich 3 sypialni) więc ludzie mogą kwestionować szybkość wtyczek i ich stabilność, moje mieszkanie ma około 15 lat, a moje wtyczki są sprawne, od kiedy dostałem je w 2011 roku.
Reply


Messages In This Thread
Pomoc do konfiguracji sieci! - by sodeden.3 - 30 Dec 2017, 11:26 PM
RE: Pomoc do konfiguracji sieci! - by boy.lover37 - 30 Dec 2017, 11:28 PM
RE: Pomoc do konfiguracji sieci! - by sally.meyers - 30 Dec 2017, 11:33 PM
RE: Pomoc do konfiguracji sieci! - by esjaji - 30 Dec 2017, 11:35 PM
RE: Pomoc do konfiguracji sieci! - by arcticwolf248 - 30 Dec 2017, 11:39 PM
RE: Pomoc do konfiguracji sieci! - by paul.william.reilly - 30 Dec 2017, 11:41 PM
RE: Pomoc do konfiguracji sieci! - by gangstagaret - 30 Dec 2017, 11:45 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)