Porady dotyczące odświeżania komputera
#8

singupingu napisał: Tak, może działać. Ale psu sugeruję, abyś otrzymał oba Corsair SF 600. Oba chipy są odblokowane, HTPC używa bardzo wysokiej klasy gpu, desktop musi mieć trochę miejsca na lepsze GPU w niedalekiej przyszłości. Pamiętaj, aby kupić chłodzenie procesora hahaha. Ok! Porada zostanie rozpatrzona! Dzięki! Odnośnie chłodniejszego, kładąc nacisk na tę część ... Bo ja też buduję z uwzględnieniem zmniejszania rozmiaru do najmniejszej najmniejszej dostępnej obudowy ITX, biorąc pod uwagę wyciskanie jak największej ilości soku z procesora w jednym z nich maleńkie piękno w SFF .. shadey napisał: Nie uwierzyłbym ludziom, którzy w każdym razie mówią, że jezioro Kaby jest bardziej stabilne, gdy nie ma dowodu niestabilności na innych platformach. Ludzie tak czy inaczej twierdzą, że Intel jest bardziej stabilny, kiedy Intel nie był w stanie poprawnie obliczyć zmiennoprzecinkowego. Oh ya ... Przepraszam ah. Z braku lepszego słowa użyłem słowa "stabilny". Ale wiem, skąd przybywasz. Wierzyłem, że mam na myśli bardziej kompatybilny lub dostosowany do aktualnego oprogramowania, od teraz. Może może się zmienić w przyszłości.
Reply


Messages In This Thread
Porady dotyczące odświeżania komputera - by denisse.elmudesi - 04 Jan 2018, 12:32 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by prac.anad.pozycja - 04 Jan 2018, 12:33 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by dmcuong.arena - 04 Jan 2018, 12:35 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by peacemakerkimi - 04 Jan 2018, 12:36 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by kfirx30 - 04 Jan 2018, 12:37 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by neospeed83 - 04 Jan 2018, 12:40 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by beachesndeserts - 04 Jan 2018, 12:42 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by txwly - 04 Jan 2018, 12:45 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by erland.lundby - 04 Jan 2018, 12:47 PM
RE: Porady dotyczące odświeżania komputera - by billagrewal07 - 04 Jan 2018, 12:49 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 5 Guest(s)