wymiana zapasowej pasty termoprzewodzącej GPU.
#9

stickerbomb napisał: jako ogólną zasadę, wolałbym zachować mój system tak cool, jak to możliwe? 😐 Zdecydowanie wolałbym usunąć CPU niż zmienić pastę termiczną na karcie Asus Strix. Myślę, że karty w tej lidze i to, co przeczytałem w recenzjach, już używają dobrej dobrej pasty termicznej. Myślę, że po okresie gwarancyjnym lepiej jest zmienić pastę termiczną i nie warto tracić gwarancji na tak drogie karty. AFAIK, lokalnie można usuwać tylko karty ZOTAC i Gigabyte. Gigabajtowa naklejka dystrubuzyjna znajduje się na śrubie, ale ta śruba jest usuwana z wnętrza karty, więc nigdy nie będziecie w stanie rozebrać naklejki. Wiem, ponieważ miałem wcześniej, ale sprzedałem go dla MSI Gaming X, zanim chciałem zastosować do tego Kryonaut. Karty Gigabyte są warte zrobienia tego, ponieważ z mojego doświadczenia i od innych użytkowników na OCN3D, Gigabyte źle wykonało wklejenie GPU. Myślę więc, że usunięcie procesora zapewni więcej korzyści niż zmiana termicznej pasty GPU. Jeśli chcesz ostudzić Strix, możesz prawdopodobnie umieścić 120
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)