Czy powinienem używać Powerline lub repeatera?
#6

Kantang napisał: Przez hybrydę rozumiałem, że WPA4220 może działać zarówno jako konwencjonalny homeplug, jak i bezprzewodowy przedłużacz. . . nie, że potrzebuję portów ethernetowych, ponieważ w zasadzie szukam odpowiednika bezprzewodowego wzmacniacza bez utraty przepustowości. Myślę, że trudno będzie mi poprosić kogoś o pożyczenie WPA4220. . . i wątpię, czy okablowanie elektryczne w moim domu jest w dobrej formie. Nie wspominając już o tym, że prawie każde gniazdo jest przeciążone sprzętem Chyba nadszedł czas na kolejną wyprawę do Challengera W każdym razie dzięki za radę w każdym razie możesz porozmawiać z rodzicami o przedłużeniu kabla światłowodowego od ur TP do ur ONT .... po prostu cienki cienki kabel zupełnie niezauważalny ... u szdy masz teraz 1 łączący się z ur ONT na 1 piętrze (żółty kabel) ... nu może przenieść twój router Asus na lvl 2, ponieważ nie masz żadnych urządzeń podłączonych na 1. piętrze .... jednak kabel światłowodowy jest bardziej delikatny (zbyt mocno zagięty) jeśli rodzice wciąż sprzeciwiają się temu ... to szkoda liao ...
Reply


Messages In This Thread
Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by saygoodbye5555 - 07 Jan 2018, 04:40 PM
RE: Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by jdplay - 07 Jan 2018, 04:42 PM
RE: Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by danielpsyc - 07 Jan 2018, 04:43 PM
RE: Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by chickrock69 - 07 Jan 2018, 04:46 PM
RE: Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by thompson.norm - 07 Jan 2018, 04:50 PM
RE: Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by chaynesuga - 07 Jan 2018, 04:55 PM
RE: Czy powinienem używać Powerline lub repeatera? - by tbnw01 - 07 Jan 2018, 04:57 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)