[Review] D'Link DCS-5222L (HD Cloud Camera) .........
#1

Cześć wszystkim,   Dostałem to DSC-5222L na Challenger za 189 $ dla członka (219 $ bez członka), Sim Lim również sprzedał za 189 $. Posiadałem DSC-942L (rozdzielczość tylko w rozdzielczości 640 x 480), a następnie zaktualizowano do DCS-2132L (1280 x 720). Obie kamery nie obracają się ani nie przechylają. Tak więc ten 5222L jest moim pierwszym aparatem do panoramowania i pochylania.       Ok, zrobię to w części, kiedy będę się rozwijał, może trochę potrwać, zanim wszystko będzie gotowe. Więc weź ze mną.   Poniżej przedstawiam niektóre funkcje, które mogę omówić, uważam, że główne rzeczy należą się osobie, która nigdy wcześniej nie posiadała kamery IP i nie zamierzała jej zdobyć;   1. Unboxing 2. Fizyczne 3. Konfiguracja 4. Zdalny dostęp 5. Nocna jakość wideo 6. Wykrywanie ruchu 7. Ustaw wstępnie pozycję patrolu 8. Mikrofon i głośnik 9. Ostateczny werdykt 10. Plusy i minusy   Jeśli chodzi o pozostałe funkcje, nie będę traktować ich jako przeciętnych użytkowników, którzy prawdopodobnie nie będą ich używać. Możesz je zobaczyć w filmach dostarczonych przez Dlink tutaj.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)