Biorąc pod uwagę uzyskanie Linksys EA8500. Myśli?
#2

blulink napisał: Cześć chłopaki, Pomyślałem, że opublikuję tutaj, ponieważ prawdopodobnie dostanę tu odpowiedzi. Używałem w przeszłości kilku routerów poniżej 100 USD i przez większość czasu pracowały one w porządku, ale teraz, gdy wszyscy w domu przesyłają strumieniowo i pobierają więcej niż zwykle, moje domowe połączenie po prostu nie było takie kiedyś tak było, i naprawdę stawia amortyzator na to, co zostało z mojego czasu gry. Czytałem niektóre opinie na temat HardwareZone, jedno z nich - Linksys EA8500 - działa bardzo dobrze w takich sytuacjach. Tak naprawdę poważnie zastanawiam się nad jego zdobyciem. Czy ktokolwiek z was rzeczywiście korzysta z tego routera w domu? Czy powinienem ugryźć kulę? EA8500 używa technologii AC2600 ... nowy dzieciak na bloku to technologia AC5300. Jeśli twój plan to 1Gbps ... Myślę, że AC2600 jest wystarczająco dobry. Jeśli gra, najlepiej nadal używać kabli do połączenia - to właśnie zebrałem od ekspertów tutaj. Nie miałem ostatnio routera Linksys (tylko dobry stary router Linksys) ... ale nie powinno być tak źle? Sprawdź opinie online, a one powinny pomóc.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)