Monitorowanie sieci domowej i śledzenie uzależnień
#5

bazingaman napisał: Prosty sposób: utrzymuj tabelę czasu w Internecie i pozwól dzieciom na to. trochę trudne: filtry rodzinne na wszystkich urządzeniach Complex: Umieść DPI / Proxy i kieruj cały ruch. Należy pamiętać: nie można "zobaczyć", co jest wewnątrz WhatsApp lub jakiegokolwiek innego zaszyfrowanego ruchu. Niestety cały ruch jest zaszyfrowany, więc szanse zobaczenia w środku byłyby trudne. Dzięki: Prosty sposób, w jaki próbowałem. Jakiś czas nie jesteśmy w domu. Trudne do monitorowania. Próbowałem także w Routerie umożliwiającym kontrolę rodzicielską i ograniczanie godzin. Moje dzieci skarżą się na brak pilnych wiadomości WhatsApp itp. Więc najlepiej wiedzieć, ile czasu spędzili na każdym IP lub stronie internetowej, a następnie je kształcić. Filtry rodzinne: Możliwe. Wszystko, co mogę zrobić w moim routerze za pomocą DPI / Proxy? Nie mam nic przeciwko temu, czy istnieje sposób (nie tak skomplikowany, bez kodowania / programowania), aby używać komputera stacjonarnego lub laptopa Linux do monitorowania.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)