Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej
#7

Godeau napisał: Czy już skonfigurowałeś swoją drukarkę do działania w swojej sieci? Zakładam, że zrobiłeś to z pogrubionego stwierdzenia. Przepraszam, ale jestem zdezorientowany tym, co napisałeś. Jeśli masz już skonfigurowaną drukarkę bezprzewodową, aby działała tak jak powinna, po prostu uruchom oprogramowanie konfiguracyjne na swoim komputerze (sterowniki, oprogramowanie). Instalator powinien automatycznie wyszukać drukarkę bezprzewodową w sieci, wybrać ją i dobrze jest przejść. Jeśli masz problemy z wykryciem, może to być coś innego; firewall blocking, drukarka nie została skonfigurowana w pierwszej kolejności itd. itd to jest myśl. Byłem w stanie skonfigurować drukarkę za pomocą połączenia USB, drukować z mojego telefonu. ale po prostu nie można go wykryć. wyłącz moją zaporę i nadal nie działa. zaczynam myśleć, ponieważ mój komputer jest bezpośrednio podłączony do ont, a nie przez router ...?
Reply


Messages In This Thread
Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by d.t.smith6 - 18 Jan 2018, 06:06 PM
RE: Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by jamesking12345678 - 18 Jan 2018, 06:08 PM
RE: Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by tkrol94 - 18 Jan 2018, 06:11 PM
RE: Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by rfierrom - 18 Jan 2018, 06:12 PM
RE: Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by aminrasheedkhan - 18 Jan 2018, 06:15 PM
RE: Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by hammock720 - 18 Jan 2018, 06:17 PM
RE: Nie można wykryć drukarki bezprzewodowej - by majormaxillary - 18 Jan 2018, 06:20 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)