Szybkość pobierania Desktop vs Laptop
#1

Niedawno kupiłem nowy pulpit, ale moje szybkości internetu są znacznie wolniejsze niż mojego laptopa. Oto niektóre szczegóły.   Pulpit: System Windows 7 i7-6600k Asus z170-Pro gaming 16 GB RAM Adapter Wi-Fi - Bezprzewodowy, dwupasmowy adapter USB AC600 Archer T2U   Laptop: Windows 8 Microsoft Surface Pro 3 - model i5 256 gb Wbudowane Wi-Fi   A prędkości oparte na speedtest.net przez ookla to: Pulpit Ping: 1-6ms Prędkość pobierania: 2-25 Mb / s Prędkość przesyłania: 5-30 Mb / s   Laptop Ping: 1-5 ms Szybkość pobierania: 40-75 Mb / s Prędkość przesyłania: 70-120 Mb / s   Wszystkie podobne zmienne, np. odległość, umiejscowienie, router, przetestowane w sieciach 2,4 GHz i 5 GHz.   Czytałem na różnych forach, takich jak tomshardware, które dla komputerów AMD AMD Quick Stream ogranicza prędkość pobierania, a deinstalacja rozwiązuje problem. Być może profesjonaliści na tym forum mogą dostarczyć mi wglądu i rozwiązań, jak naprawić moją niesamowicie wolną prędkość internetu.   Z góry bardzo dziękuję!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)