Instalowanie MS Office bez płyty CD
#10

davidktw napisał: Tak działa licencja M $. Jeśli chcesz skopiować licencję przenośną między komputerami, uzyskaj licencję, która pozwoli na to. Jeśli mówisz mi, że korzystasz z licencji OEM i chcesz obejść to, to nie jest to uczciwe warunki, które popełniłeś, kupując laptopa. Podobnie jak w przypadku OEM systemu operacyjnego Windows, dlaczego akceptujesz warunki licencji OEM Windows, a jednak uważasz, że licencja OEM pakietu Microsoft Office powinna działać inaczej? Masz wybór, nie możesz zaakceptować licencji i nie korzystasz z oprogramowania. Powiedziałeś już "TO JUŻ WCZEŚNIEJSZE WSTĘPNE", a nie tak, jakbyś zdecydował się zapłacić EXTRA, żeby go zainstalować w laptopie, prawda? Nie muszę mówić ci, co masz robić, przeczytaj T & S i sam zdecyduj, czy chcesz się na to zgodzić, czy nie. W przypadku TS, czy jesteś pewien, że TS podlega tej sytuacji? Czy jesteś tego pewien, ponieważ od BARDZO PIERWSZEGO POSTU nie czytam żadnej części tego, co chciał TS, należy do tej kategorii. Nie jestem zdezorientowany, ale myślę, że jesteś bardzo zdezorientowany tym, co się dzieje. OK. Nie zdawałem sobie sprawy, że TS nie jest jej właścicielem na pierwszym miejscu. Technicznie, jeśli zainstalujesz na tym samym komputerze, powinna działać jakakolwiek płyta MS Office (ta sama wersja) i oryginalny klucz.
Reply


Messages In This Thread
Instalowanie MS Office bez płyty CD - by gordon.hall6 - 22 Jan 2018, 09:45 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by philip.anink - 22 Jan 2018, 09:47 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by firepixiespirit - 22 Jan 2018, 09:48 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by hammock720 - 22 Jan 2018, 09:49 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by vupynulaw - 22 Jan 2018, 09:50 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by cruz.jules - 22 Jan 2018, 09:52 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by sduckham - 22 Jan 2018, 09:55 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by tjrehak - 22 Jan 2018, 09:57 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by acarmelo001 - 22 Jan 2018, 09:58 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by thompson.norm - 22 Jan 2018, 10:02 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by contactcrocker - 22 Jan 2018, 10:03 PM
RE: Instalowanie MS Office bez płyty CD - by adaleybag - 22 Jan 2018, 10:04 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)