Dlaczego mój Wifi tak bardzo się waha?
#1

Właśnie dostałem mój "zaktualizowany" plan internetu od Starhub dzisiaj.   Przełączono z planu M1 200 Mb / s na plan 500 mbps z starhub.   M1 200mbps zostało dostarczone z routerem RT-N56U i działało dobrze, mimo że przyspieszyłem w Dota, ponieważ istnieje 10 urządzeń podłączonych do tego kanału 2,4 Ghz. Mamy 4 laptopy, 4 telefony i 2 tablety połączone, gdy wszyscy są w domu.   Teraz plan Starhub 500Mbps przyszedł z routerem Dlink 850L. Ustaw i dostosuj ustawienia zgodnie z ustawieniami M1. Jednak wyniki były przerażające. Szybkość internetu szybko rosła, co uniemożliwiło mi odtwarzanie gier. Nawet facebook ma 20s do załadowania. Nie jestem pewien, co poszło nie tak, ponieważ nadal szukałem rozwiązania, ale w większości przypadków osiągałem ślepe zaułki. Czy szybki test i moje wyniki są drastycznie różne! Wsparcie !   Moje ustawienia routera,     Pasmo bezprzewodowe: pasmo 2,4 GHz Tryb 802.11: Mixed 802.11n, 802.11g i 802.11b Kanał bezprzewodowy: 2.462 Ghz-Channel 11 Transmission Rate: Best (Automatic) (Mbit
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)