[Pomoc] Intel (R) Ethernet Connection I217-V
#1

Cześć,   Mam problemy z prędkością z moim połączeniem LAN, za pomocą kabla CAT 6, zasubskrybowanego Internetu 1 gbps z SingTel. Uważam, że problem jest z mojego komputera, ale nie mam sposobu, aby rozwiązać lub rozwiązać problem. Kilkakrotnie kontaktował się ze wsparciem Acera, ale ich ludzie są okropni, ponieważ nie mają możliwości odizolowania problemu. Moje ustawienie połączenia z siecią LAN jest ustawione na automatyczną negocjację w ustawieniach szybkości i dupleksu, więc po włączeniu komputera byłby podłączony do pełnego dupleksu 1,00 Gb / s (EEE Active), ale podczas grania w gry przy użyciu mojego komputera rozłączony po kilku godzinach grania, a ustawienia zostaną zmienione na Halfboks o szybkości 100 Mb / s. Ktoś wie, jak mogę rozwiązać ten problem? Zaktualizowałem sterowniki do najnowszej wersji (12.15.23.1).   Próbowałem naprawić moje ustawienia do 1,00 Gb / s Full Duplex zamiast auto, ale kiedy Internet się rozłącza, cała moja sieć spada, ponieważ nie zmienia się z powrotem na 100 Mb / s. Sieć wzrośnie, jeśli zmienię się z powrotem na 100 Mb / s po tym, jak spadnie. W przeciwnym razie muszę zrestartować komputer, co jest kłopotliwe.   Byłbym wdzięczny, gdyby każdy doświadczony użytkownik sieci mógł mnie nauczyć, jak rozwiązać ten problem. Naprawdę szkoda być zasubskrybowanym do Internetu 1 Gbps i nie móc cieszyć się pełną prędkością, gdy jestem na moim komputerze
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)