Pytanie dotyczące dźwięku na pulpicie ...
#4

wwenze napisał: KEF LS50 i Wharfedale Diamond 121 nawet w tym samym przedziale cenowym ... nawet w tym samym osiedlu ... NAD D3020 też ... znacznie droższe w porównaniu do 121 Ale nawet jeśli mam pieniądze, nie kupię D3020 ani LS50. Dla wzmacniacza można kupić lepszy zintegrowany wzmacniacz za te same pieniądze, albo zintegrowaną Yamahę, albo Marantza. A to także pochodzi z DAC SPDIF, więc potrzebujesz tylko konwertera USB na SPDIF lub bezpośredniego SPDIF z płyty głównej lub karty dźwiękowej. Nawet TEAC ma lepszą wartość niż D3020. Punktem umarzania D3020 jest to, że ma dobrą wydajność USB i Bluetooth. Od Mackie CR4 do lepszych głośników, tak na pewno usłyszysz poprawę. Ale dlaczego nie Diamond 220? Jest nowsza. Dzięki! Zgaduję, że dopiero zaczynam się bawić pomysłem uaktualnienia konfiguracji, ale mój przyjaciel zasugerował, że prawdopodobnie jest to przesada w konfiguracji komputera. Ma KEF ls50 i brzmią świetnie na jego wtórnej konfiguracji w salonie i wiem, że kosztują 1.8k vs 400+ dla Diamond 121s. Przyznaję, że jestem totalną nowicjuszką, więc mile widziane są również sugestie dotyczące wzmacniaczy. Jedyne kryteria to to, że powinno być małe (siedzieć na moim biurku PC), są dobre i mogą przyzwoicie prowadzić dobrą parę głośników, takich jak ls50 (na przykład). Dodatkowa premia, jeśli ma wejście phono, więc mogę zabawić się naprawianiem mojego starego gramofonu Technica haha
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)