Pytanie dotyczące dźwięku na pulpicie ...
#7

Gymrat76 napisał: Dzięki! Zgaduję, że dopiero zaczynam się bawić pomysłem uaktualnienia konfiguracji, ale mój przyjaciel zasugerował, że prawdopodobnie jest to przesada w konfiguracji komputera. Ma KEF ls50 i brzmią świetnie na jego wtórnej konfiguracji w salonie i wiem, że kosztują 1.8k vs 400 dla Diamond 121s. Przyznaję, że jestem totalną nowicjuszką, więc mile widziane są również sugestie dotyczące wzmacniaczy. Jedyne kryteria to to, że powinno być małe (siedzieć na moim biurku PC), są dobre i mogą przyzwoicie prowadzić dobrą parę głośników, takich jak ls50 (na przykład). Dodatkowa premia, jeśli ma wejście phono, więc mogę zabawić się naprawianiem mojego starego gramofonu Technica haha LS50 jest na dużej stronie dla 5 cali przy szerokości 20 cm, brah. Tymczasem: Diamond 220 (17.4cm) Mission MX1 (17.2cm) Audioengine A5 (18cm), Adam Audio A5x (17cm). Heck, A7x ma 20 cm szerokości, ale ma 7 "głośnik niskotonowy. Wejście Phono jest obecnie trudne do znalezienia, chyba że wybierzesz typowy wzmacniacz zintegrowany. Jaki jest typowy zintegrowany rozmiar wzmacniacza. Jeśli chcesz zmaksymalizować jakość dźwięku bez względu na cokolwiek innego (przetworniki D / A, przedwzmacniacz - w tym przełączanie wielu źródeł, modułowość
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)