Konflikt IP z IP Repeater z komputerem (LAN)
#1

Używam wtyczki Sineoji PL600EG do podłączenia komputera stacjonarnego do Internetu za pośrednictwem sieci LAN. Kupiłem repetycję Wifi Aztech WL559E Wifi, aby pokryć strefę nieumyślną w pokoju mojego rodzica. Użyłem WPS do ustawienia repeatera na routerze i po skonfigurowaniu, kiedy repeater zostanie włączony, otrzymam komunikat o konflikcie IP na moim pulpicie (lan) i zostanie rozłączony.   Dzieje się tak tylko w moim komputerze działającym na komputerze stacjonarnym. Mój telefon i laptop jest nadal podłączony przez sieć Wi-Fi do sieci.   Kiedy wyłączam repeater, odzyskuję połączenie z Internetem.   Próbowałem ręcznie skonfigurować repeater, oceniając jego interfejs sieciowy w celu przypisania adresu IP, ale nie ma możliwości przydzielenia statycznego adresu IP.   Wysłałem e-mail do Aztech i zasadniczo mówią mi, że nie jest to możliwe i mam usterkę systemu w przemienniku.   Co powinienem zrobić?
Reply


Messages In This Thread
Konflikt IP z IP Repeater z komputerem (LAN) - by telkaif - 27 Jan 2018, 01:14 PM
RE: Konflikt IP z IP Repeater z komputerem (LAN) - by holzworth - 27 Jan 2018, 01:17 PM
RE: Konflikt IP z IP Repeater z komputerem (LAN) - by bigbadwolf94 - 27 Jan 2018, 01:18 PM
RE: Konflikt IP z IP Repeater z komputerem (LAN) - by newcompanyface - 27 Jan 2018, 01:19 PM
RE: Konflikt IP z IP Repeater z komputerem (LAN) - by viravasova - 27 Jan 2018, 01:22 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)