Mój dom dwa razy się zaciemniał i szaleje PC
#1

Niedawno mój dom zaciemnił się dwukrotnie z powodu wadliwego tostera. Ojciec użył tego raz, zaciemnienia. Nie wystarczy, spróbuj jeszcze raz, zamrocz. W międzyczasie korzystałem z mojego komputera. Więc dwa razy podążał za zaciemnieniem.   Mój komputer został niedawno zbudowany 16 grudnia, około 4 miesiące temu.   Teraz pokazuje błąd podczas startu.   1) Uruchom komputer, 10 sekund później nagle pusty ekran i brak reakcji, podczas gdy wszystkie wentylatory wciąż działają. Konieczne jest wymuszenie wyłączenia i ponowne uruchomienie raz lub dwa razy w celu ponownego uruchomienia komputera. 2) Podczas uruchamiania w oknie ładowania logo, nagle pusty ekran i wentylatory pracowały z maksymalną prędkością (super głośno). Musiał wymusić wyłączenie i ponownie uruchomić raz lub dwa razy, aby poprawnie zrestartować komputer.   Scenariusz 1 zdarza się coraz częściej za każdym razem, gdy uruchamiam komputer, faktycznie dzieje się za każdym razem, gdy uruchamiam system teraz. Martwi mnie to, co stało się z moim poprzednim komputerem   Co powinienem zrobić? MB, CPU, RAM zamówione od Amazon, reszta z SG.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)