Czy ktoś może polecić tanie usługi odzyskiwania danych?
#1

Cześć,   Mam mniej niż 2 lata WD 1TB Caviar Black, który zmarł. Wiem, że jest naprawdę martwy, ponieważ wziąłem go do warsztatów 4 szt. Na Sim Lim Sq i wszyscy dali mi taki sam wniosek ......... awarii sprzętu i tylko pro laboratorium może pomóc. Oficjalnym partnerem odzyskiwania danych dla WD w Singapurze jest firma Ontrack. Firma WD będzie honorować gwarancję, jeśli hdd zostanie otwarty przez Ontrack, niezależnie od tego, czy dane można odzyskać. Jednak Ontrack pobiera 2000 USD i więcej, w zależności od stanu dysku HDD. Są inne firmy, które zajmują się odzyskiwaniem danych, a najtańszy cytat, jaki otrzymałem, to 800 $.   Czy ktoś może polecić tańszą usługę odzyskiwania danych? 800 $ to wciąż dużo pieniędzy. 300-400 USD jest dla mnie bardziej opłacalne, ponieważ muszę kupić nowy dysk twardy, ponieważ gwarancja WD będzie nieważna, jeśli została otwarta przez kogoś innego niż Ontrack.   Zgaduję, że prawdopodobnie myślisz, że powinienem był się poprzeć. Robiłem to kilka miesięcy temu. Nie spodziewałem się, że dysk tak szybko umrze. Miałem dyski umarły na mnie wcześniej, ale zwykle po 3 latach użytkowania. Ponadto problemy są zwykle problemem sektora rozruchowego, który jest stosunkowo łatwy do naprawienia. Podczas przeprowadzania badań dotyczących usług odzyskiwania danych okazało się, że są pewne poważne problemy z dyskami WD. Przejdź do Western Digital WD WD1001FALS Data Recovery - Datacent i przeczytaj o tym. Więc moja rada dla tych z Was, którzy mają dyski WD, zrób kopie zapasowe i zrób kopię zapasową!   Dzięki.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)