Czy ktoś może polecić tanie usługi odzyskiwania danych?
#3

NoNewsGood napisał: Obecnie HDD nie jest tak niezawodny jak wcześniej. W dawnych czasach dużo HDD powstaje w Singapurze, co może naprawdę trwać latami. Zapłaciłem 1K, aby odzyskać dane na dysku twardym 8000 Maxtor 80G. Dysk twardy miał poważny problem ze sprzętem, który spowodował zwarcie w zasilaniu. Umiera w ciągu 1 roku, więc mogłem RMA, ale muszę odzyskać dane. Robiłem regularne kopie zapasowe, ale dysk twardy umarł, zanim miałem szansę na tworzenie kopii zapasowych. Nie mogłem się z tobą więcej zgodzić. To taka ironia, prawda? ... im więcej technologii się rozwija, tym mniej trwałe produkty. Miałem co najmniej 2 dyski Maxdora, które zmarły na mnie w przeszłości, ale nie zawierały niczego wystarczająco ważnego, aby zapewnić profesjonalne odzyskiwanie danych. Wydaje mi się, że teraz producenci zdali sobie sprawę z rzeczywistej długości ich dysków twardych. Sądzę, że to jest powód, dla którego Seagate i WD obniżają okresy gwarancyjne od 5 do 2 lat w roku 2012. Jest to dla nas złowieszcze ostrzeżenie ... nie oczekuj, że twój dysk twardy będzie trwał dłużej niż 2 lata
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)