System Windows nie uruchamia się
#1

Cześć, potrzebuję pomocy od was.   Kiedy naciśniesz przycisk na moim komputerze, aby uruchomić system, uruchomi się, ale ekran jest pusty. Żadnego słowa. Myszka i klawiatura nie świecą, nawet jeśli wielokrotnie naciskam na numlock. To jest jak w trybie uśpienia. Nie mogę się w ogóle obudzić.   Resetuję ustawienie CMOS, wyjmując akumulator i wkładając go z powrotem. Działa i pokazuje to.       Naciskam klawisz F1 i wykonuję pewne ustawienia, a kiedy wybieram Ustawienia wyjścia i zapisu, restartuje się, ale to samo, pusty ekran, mysz i klawiatura nie świecą.   Ponownie resetuję pamięć CMOS, wyjmując baterię i ponownie pokazuję ten ekran. Po naciśnięciu F2 kontynuuje uruchamianie systemu Windows. Jednak mój odkrywca pokazuje to ...       Wygląda na to, że moje okno nie jest oryginalne i nie mogę zaktualizować żadnej nowej aktualizacji okna.   Próbuję ponownie sformatować system Windows, ale kiedy tylko zmienię sekwencję rozruchową w CMOS i po ponownym uruchomieniu, ponownie wyświetla się pusty ekran.   Co może być nie tak? Kupiłem nową baterię do płyty głównej, ale wciąż tak samo. Jakieś wskazówki?
Reply


Messages In This Thread
System Windows nie uruchamia się - by jennifercookqrvxt - 01 Feb 2018, 11:02 AM
RE: System Windows nie uruchamia się - by jamesking12345678 - 01 Feb 2018, 11:04 AM
RE: System Windows nie uruchamia się - by n3epvva - 01 Feb 2018, 11:05 AM
RE: System Windows nie uruchamia się - by hardsystem29650 - 01 Feb 2018, 11:07 AM
RE: System Windows nie uruchamia się - by williambswygart - 01 Feb 2018, 11:09 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)