Potrzebujesz pomocy w uaktualnieniu do aktualnej wersji genów
#1

Krótko mówiąc, mój komputer i ja dawaliśmy sobie nawzajem.     Więcej szczegółów   Co jest nie tak z moim sprzętem?   Teraz chciałbym zrobić następny pulpit i chciałbym poradzić się z niektórymi częściami, ponieważ teraz jestem bardzo rozmazany, jeśli chodzi o takie problemy   Nie jestem pewien co do aktualnego procesora głównego i płyty głównej z wprowadzeniem ryzen (czy to jest lepsze od intel?)   Głównym celem komputera jest przeglądanie stron internetowych i trochę gier (nie ma potrzeby używania grafiki max). (chcę zagrać w świat potworów-łowców, gdy wyjdzie ^ ^)   Jeśli chodzi o procesor, osobiście nie przetaktowuję, ponieważ po pierwsze nie wiem, jak to zrobić, a po drugie, nie sądzę, że muszę (jeszcze nie tak)   Części z mojego obecnego pulpitu, które powinny być wielokrotnego użytku GPU - ZOtac 1050 HDD - 1tb PSU - Superflower 550v 80 silver (sld i change?) Przypadek Corsaira 300R (Sld, szukam innej sprawy? Sugeruję jeden, jeśli mam gotówkę)   Budżet około 500-800 z nadzieją, że wiem, że cena DDR4 to .......   Przyjemności pomagają ^^
Reply


Messages In This Thread
Potrzebujesz pomocy w uaktualnieniu do aktualnej wersji genów - by hammock720 - 01 Feb 2018, 01:56 PM
RE: Potrzebujesz pomocy w uaktualnieniu do aktualnej wersji genów - by aileneelee - 01 Feb 2018, 01:58 PM
RE: Potrzebujesz pomocy w uaktualnieniu do aktualnej wersji genów - by mistyijensen - 01 Feb 2018, 01:59 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)