Wszystko to mówi o wielkości AMD Ryzena ...
#1

Zrobiłem ze mnie "gian", aby zbudować nowy komputer, żeby zobaczyć, jaka jest dobra nowa architektura AMD. Mój pierwotny plan mojej obecnej konfiguracji komputera (po prawej stronie) trwa do 2020 roku i kupię w tym roku nowy laptop. Więc może muszę go sprzedać, żeby zrobić z tego miejsce.   Ale najpierw muszę zadeklarować, że jestem fanem Intel i NVIDII przez całe życie. Moje 2 wcześniejsze doświadczenia z AMD były złe. Ostatni był dzień Athlona (nie mogę rmb jakiego gen) ... Wentylator CPU często przestaje kręcić się nagle i cały mój komputer się zawiesza ... ahhh AMD ... Sprzedał "darmowy" komputer HP z Starhub w ciągu 1 roku i wróciłem do tworzenia własnego komputera Intela.   W każdym razie szybko do przodu, więc patrzę na 5 żetonów Ryzena (1500X lub 1600) na ten komputer. Teraz moje główne pytanie dotyczy płyty głównej, zrobiłem tutaj trochę pracy domowej. Zamierzałem podkręcić procesor AMD i procesor graficzny AMD.   Niektóre strony internetowe mówią, że B350 obsługuje Crossfire. Jednak studiowałem mobos (szczególnie ASRock i ASUS) i ma tylko 1 slot PCI-e 3.0. Jak więc obsługuje Crossfire, bez dodatkowego gniazda? Szukam, aby uzyskać parę low end RX GPU (najprawdopodobniej RX 460s) i Crossfire to.   Czy fani AMD oświecą mnie? Albo powinienem po prostu wybrać się na X370 mobos. Dzięki!
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)