Zapytanie o połączenie Powerline i routera
#3

Devion napisał: Używam linii energetycznej w moim domu. Podłączyłem mój modem światłowodowy do linii zasilania w hali. Następnie w jednym z moich pokoi podłączam kolejną linię zasilania do mojego routera bezprzewodowego. Powód, dla którego to zrobiłem, ponieważ moja lokalizacja w pokoju jest bardziej centralna w moim domu i ma sens umieszczenie mojego routera tutaj. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że kiedy robiłem to połączenie, kiedy próbowałem użyć innego portu ethernetowego z mojej linii zasilania, to nie działa. Zazwyczaj konfiguracja nakazuje podłączyć router bezprzewodowy zaraz po modemie i użyć jednego z portów routera do linii zasilania. Jeśli muszę to zrobić, oznacza to, że mój router znajduje się w hali, nie jest dobry do pokrycia. Czy coś jest nie tak z moim połączeniem? Jest w stanie pracować, z wyjątkiem portu ethernetowego z hali linii zasilającej nie działa. Jeśli router nie jest zainstalowany zaraz po modemie, nie może przypisać adresu IP do wielu urządzeń lub portu ethernetowego w domu. Musisz połączyć się w następujący sposób: Modem światłowodowy> Router> PowerLine # 1> PowerLine # 2 Zmień PowerLine # 2 na PowerLine z Wi-Fi, jeśli potrzebujesz zasięgu Wi-Fi.
Reply


Messages In This Thread
Zapytanie o połączenie Powerline i routera - by gms1067 - 02 Feb 2018, 10:18 AM
RE: Zapytanie o połączenie Powerline i routera - by davide.arzenton - 02 Feb 2018, 10:20 AM
RE: Zapytanie o połączenie Powerline i routera - by stacey.a.lee - 02 Feb 2018, 10:22 AM
RE: Zapytanie o połączenie Powerline i routera - by faseelapt - 02 Feb 2018, 10:23 AM
RE: Zapytanie o połączenie Powerline i routera - by anamaria.hernansanz - 02 Feb 2018, 10:24 AM
RE: Zapytanie o połączenie Powerline i routera - by adrienvigneron - 02 Feb 2018, 10:25 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)