*** Router Plantel 1GBP z problemami ***
#13

renfred89 napisał: Dopóki Twoja sieć WAN jest podłączona do portu RJ45, może to być przełącznik lub ont, a nawet komputer, światło szerokopasmowe będzie nadal świecić. Ale w przypadku Internetu będzie się świecić tylko wtedy, gdy uzyska adres IP WAN. W twoim przypadku uważam, że jest to tymczasowy spadek połączenia, gdy router nadal działa na wan ip. Może to być problem z kablem lub routerem lub ont .. A może dioda ledwo wieje, ale tak długo, jak możesz korzystać z Internetu i wifi, nie przejmuj się diodami led ... Aiyah. Bądź ostrożny, czytając lah. Miałem sporadyczne rozłączenie i kiedy to się stało, światło Broadband'a zgasło. I nie jest prawdą, że gdy sieć WAN jest podłączona, dioda Broadband świeci się. Dioda Broadband świeci się tylko wtedy, gdy moja autostrada jest wolna i gotowa do startu. Wtedy dioda Internetowa zapali się, gdy wieża kontrolna da mi pozwolenie i rozkaz startu. I jak mogę nie być "zbyt zaniepokojony przez światła LED", gdy dioda Broadband LED zgaśnie i stracę połączenie z Internetem. Być może nie będziesz zawracać sobie tym głowy, ale to nie ja, ponieważ oznacza to dla mnie przestój.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)