*** Router Plantel 1GBP z problemami ***
#15

renfred89 napisał: Lol. W każdym razie, nie będę się dalej spierać, przeczytałem mój post i uważam, że zająłem się problemem technicznym. Niezależnie od tego, czy wan ip czy high-ready będą świecić światłem Broadband, to, w co wierzysz, to Twoja wolność ... lol Masz sprytny sposób na uniknięcie pomyłki. ale tylko jeśli zależy Ci nie tylko na czytaniu własnego posta, ale także na moim wpisie. Ponieważ nie możesz zrozumieć analogii, zapomnijmy o tym. Teraz rysuję jelito: A) Dezaktywowanie łącza szerokopasmowego jest włączone, a sieć WAN jest podłączona ... Podczas standardowej konfiguracji router WAN jest podłączony do mojej ONT LAN, a dioda ONT LAN jest wyłączona, co oznacza, że połączenie światłowodowe z usługodawcą internetowym nie działa (lub nie zostało jeszcze ustanowione podczas włączania routera w sekwencji, a następnie łącza szerokopasmowego (a także Internetu). ) Dioda LED nie świeci Tak, połączenie WAN jest podłączone, ale połączenie szerokopasmowe nie jest podświetlone To prosta logika, prawda? B) Teraz zajmuję się problemem technicznym ... Występuje nieciągłe rozłączenie i kiedy to się dzieje, dioda Broadband LED jest wyłączona. Wystarczająco proste? Czy rozumiesz problem techniczny? Uwaga: To jest w porządku, jeśli możesz uciec z inną mądrą odpowiedzią.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)