Który plan - proszę doradzić
#1

Cześć chłopaki,   Przeprowadzam się do domu z wyładunkiem (4 poziomy, w tym do piwnicy) i chcę uzyskać wskazówki, na który abonament szerokopasmowy się zdecyduje.   Obecnie jestem w condo i byłem z gwiazdą przez wiele lat. Obecnie na pakietach pakietowych telewizji szerokopasmowej szybkość i wydajność są dobre, a nie wyjątkowe. Ale zasięg wifi w naszej 4br jednostce jest problematyczny, więc jestem zaniepokojony 4-piętrowym domem.   Oto moje wymagania:   1. Będę miał domowe biuro w piwnicy, więc potrzebuję tam doskonałego połączenia. Używam iMaca i laptopa do pracy w domu oraz iPada i telefonu do przeglądania itp   2. Zwykle jest 4 użytkowników plus dowolnych gości. Jestem najcięższym użytkownikiem, ale korzystanie z niego ogranicza się do przeglądania, pobierania, bez grania, może korzystania z netflix.   Opcja jest między pakietem takim jak starhub lub niezależnymi dostawcami, takimi jak MR lub VQ. Nie jestem w kontrakcie, więc nie jest to problemem.   Proszę poinformować mnie o najlepszej opcji, która będzie sposobem wdrożenia i będzie bezproblemowa. Budżet nie jest problemem, chociaż chciałbym zmaksymalizować zwrot
Reply


Messages In This Thread
Który plan - proszę doradzić - by lermavanessa - 04 Feb 2018, 11:56 PM
RE: Który plan - proszę doradzić - by vykgwfmj - 04 Feb 2018, 11:58 PM
RE: Który plan - proszę doradzić - by dwiwahyupras - 04 Feb 2018, 11:59 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)