Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM
#6

darkarn napisał: Dla Państwa przypadku, jeśli uruchomić maszynę wirtualną w systemie, który ma mniej niż 16 GB pamięci RAM, zalecane przez IBM, nadal można go uruchomić. Ale być zalecane dla ekstremalnych pozostaje itd., Które myślę, że starają się unikać. Stąd najlepiej dostać się do pamięci RAM, czego potrzeba, aby tego uniknąć (chyba, że używasz VM tylko przez chwilę); Prawdą jest, że pamięć RAM DDR3 są zdezaktualizowało (teraz każde nowe zastosowanie mobo tylko DD4), prawdą jest również, że można jeszcze próbować sprzedać je ze względu na dużą liczbę układów DDR3 i że kij 8GB jest najwyższa DDR3 gęstość Pamięć RAM, która jest postrzegana korzystnie na rynku 2 ręcznego. Ponadto można rozważyć rynek 2nd hand jako opcja w celu zmniejszenia kosztów. Dlatego jestem niechętnie. Doświadczyłem go przed kilkoma laty, kiedy moja mobo zepsute, a nie mogę znaleźć z powrotem tą samą mobo, więc byłem zmuszony zmienić cały system łącznie HDD, CD-RW, procesor, pamięć RAM, wszystko. Więc jeśli mogę dostać 8GB, aby dodać do przedstawienia 4GB, żadnych problemów spowodowanych przez brak równowagi? Overclock nie może ar? Używam tylko w celach edukacyjnych. Kiedy mogę dostać wykonać lekcje wideo z pełnego zrozumienia, mogę usunąć dala obraz. Więc jeśli istnieje jakakolwiek otuliny, postaram się tolerować.
Reply


Messages In This Thread
Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by milazerop - 01 Dec 2016, 07:40 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by moresteveo - 01 Dec 2016, 07:41 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by pedro.trinidad - 01 Dec 2016, 07:42 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by peacemakerkimi - 01 Dec 2016, 07:43 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by aroy.gil - 01 Dec 2016, 07:44 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by zukodamian - 01 Dec 2016, 07:45 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by txwly - 01 Dec 2016, 07:46 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by andrea.sui2008 - 01 Dec 2016, 07:46 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by elnik73.2 - 01 Dec 2016, 07:47 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by abbymo7 - 01 Dec 2016, 07:48 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by kartikya.rai - 01 Dec 2016, 07:49 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by antoniofantinato74 - 01 Dec 2016, 07:50 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by oussa.samadi - 01 Dec 2016, 07:51 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by cloaked82 - 01 Dec 2016, 07:52 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by peter.ely - 01 Dec 2016, 07:52 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)