Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM
#9

Nipponho napisał: Dlatego jestem niechętnie. Doświadczyłem go przed kilkoma laty, kiedy moja mobo zepsute, a nie mogę znaleźć z powrotem tą samą mobo, więc byłem zmuszony zmienić cały system łącznie HDD, CD-RW, procesor, pamięć RAM, wszystko. Więc jeśli mogę dostać 8GB, aby dodać do przedstawienia 4GB, żadnych problemów spowodowanych przez brak równowagi? Overclock nie może ar? Używam tylko w celach edukacyjnych. Kiedy mogę dostać wykonać lekcje wideo z pełnego zrozumienia, mogę usunąć dala obraz. Więc jeśli istnieje jakakolwiek otuliny, postaram się tolerować. Overclocking nie ma nic wspólnego ze zwiększeniem pamięci, przepraszam. Chodzi o zrobienie czegoś (np CPU, GPU, RAM) szybciej niż zwiększenie ilości. Jeśli chodzi o uzyskanie jednolitego kij 8GB, nie sądzę, spowoduje to żadnego problemu, o ile Twój mobo może to zrobić (pod względem szybkości i ilości), a jego prędkość mecze z istniejącym 4GB (jeśli dostał różnicą, mobo użyje wolniejsze prędkości). Jedyną rzeczą jest to, że nie jestem pewien, jak to będzie źle na 12GB pamięci RAM, a nawet, czy można go uruchomić itd. VM Być może trzeba zapytać tych, którzy uruchomić maszynę wirtualną, zanim specyfikacji one używane itd. Ponieważ używasz do celów uczenia się, może go kupić, a następnie sprzedać go po zakończeniu nauki?
Reply


Messages In This Thread
Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by milazerop - 01 Dec 2016, 07:40 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by moresteveo - 01 Dec 2016, 07:41 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by pedro.trinidad - 01 Dec 2016, 07:42 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by peacemakerkimi - 01 Dec 2016, 07:43 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by aroy.gil - 01 Dec 2016, 07:44 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by zukodamian - 01 Dec 2016, 07:45 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by txwly - 01 Dec 2016, 07:46 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by andrea.sui2008 - 01 Dec 2016, 07:46 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by elnik73.2 - 01 Dec 2016, 07:47 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by abbymo7 - 01 Dec 2016, 07:48 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by kartikya.rai - 01 Dec 2016, 07:49 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by antoniofantinato74 - 01 Dec 2016, 07:50 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by oussa.samadi - 01 Dec 2016, 07:51 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by cloaked82 - 01 Dec 2016, 07:52 PM
RE: Można przetaktować lub napęd kciuka zrekompensować niedobór pamięci RAM - by peter.ely - 01 Dec 2016, 07:52 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)