Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel
#5

Witaj advocate28, Oczekując na odpowiedź, aby lepiej zrozumieć twoją sytuację, po prostu wykonałem kilka testów szybkości, aby pokazać, jakie skutki mogą mieć ładowarki do telefonów na przepustowość wtyczki. Zobacz załączony obraz. To nie tylko ładowarka do telefonu, ale wszystko z zasilaczem. Niedawno kupiłem przedłużacz WiFi ASUS RP-N53, a zintegrowany zasilacz ma podobny efekt. Tak samo może zasilać adaptery innych urządzeń elektrycznych. Czytałem od innych prawdziwych użytkowników homeplug (nie teoretyków), że światło dimmerów ma podobny efekt. Nie mam dimmerów w domu, więc nie wiem. Moje doświadczenie to wentylatory, żelazko, lodówka nie wpływają. Zaskakujące jest to, że klimatyzacja ma niewielki wpływ, może dlatego, że ma 15 A więc może być podłączona inaczej
Reply


Messages In This Thread
Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel - by siminko - 07 Feb 2018, 08:00 PM
RE: Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel - by andrea.sui2008 - 07 Feb 2018, 08:02 PM
RE: Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel - by tajhea101 - 07 Feb 2018, 08:03 PM
RE: Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel - by rhcarrj - 07 Feb 2018, 08:06 PM
RE: Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel - by adytzabutterfly - 07 Feb 2018, 08:08 PM
RE: Ograniczenie prędkości Wi-Fi w modemie singtel - by colhdqq - 07 Feb 2018, 08:10 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)