[POMOC] Budowa komputera na poziomie gracza
#3

suSHEE napisał: Nigdy nie zbudowałem komputera w moim życiu i jestem chory i zmęczony płaceniem za gówniane komputery, które nie działają / działają. ALE POTRZEBUJĘ SWOICH POMOCNIKÓW. Po przeprowadzeniu wstępnych badań, wymyśliłem kompilację (potrzebuję porady, czy to będzie dobrze działać / czy może być tańsze poprzez zastąpienie części / dobrych przypadków / psu): Mobo - Asus Strix H270F Cpu - Intel kabinake I5 7600 Gpu - Asus ROG Strix GTX 6GB 1060 OC Ram - 16 gb (2x8 gb) Kingston hyper X furii SSD - Sumsung evo 850 250 gb Dysk twardy - WD niebieski 7200 obr / min 1 TB PSU - corsair CX 500W ATX (może być również innymi markami w 460W również może, w zależności, która jest tańsza) Sprawa - Sprawa ATX (Nie wiem, co jest tanie, odpowiednie i dobre, proszę o pomoc T.T) Gry, w które gram: BF4, CSGO, Overwatch, Dota2, Indie, wszystko nowe i interesujące, Barbie itp. Wymagania: Musi działać płynnie przez następne kilka lat przy stabilnym 1080p + 60fps w naprawdę wysokiej jakości ustawieniach Budżet: 1400- 1900 USD SGD, ale wolałbym nie za drogo. Możesz chcieć podnieść swój 1060 do 1070 Używam teraz 1060 i chociaż 1060 będzie w stanie obsłużyć prawie wszystko w FHD, w ciągu roku będziecie naciskać na jakość Ultra.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)