Jak poprawić łączność Wi-Fi na konsoli do gier
#6

rightthumb napisał: Moja konsola do gier w moim pokoju wciąż opuszcza światłowodowe połączenie szerokopasmowe (5ghz). Wszelkie wskazówki, jak poprawić łączność? Obecnie mój router (domyślny z singtel) jest umieszczony w moim salonie, podczas gdy moja konsola do gier znajduje się w najdalszym pokoju (standardowy 5-pokojowy dysk twardy). Przeczytaj forum i najskuteczniejszy sposób, jaki znalazłem, to użycie linii poleceń. Patrzę na zestaw WiFi TP-LINK AV500, ponieważ wydaje się najłatwiejszy w konfiguracji (plug & play). Ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem z produktem lub w podobnej sytuacji? Czy wszystkie obwody jednostek HDB są kompatybilne? Zamierzam podłączyć konsolę do adaptera za pomocą kabla lan. Nie wszystkie domy nadają się do wyznaczenia nowych punktów sieci (szczególnie starych). Powiedziawszy to, wcześniej w miejscu moich rodziców stanąłem w takiej samej sytuacji jak ty. Kupiłem parę homeplugów i nigdy nie żałowałem. Nie jestem pewien, czy istnieją jednak kompatybilne problemy. Możesz spróbować aztecha lub sineoji. To są 2, z którymi miałem doświadczenie. Zauważ, że nie będziesz w stanie osiągnąć maksymalnej prędkości, ale w grze będzie idealnie.
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)