Czy mój modem Singtel Black przechowuje moją historię przeglądania
#3

Router / modem nie działa na warstwie aplikacji (warstwa 7), aby nie przechowywać historii adresów URL. Jeśli chodzi o dzienniki IP, to i tak nie jest to zadaniem takiego urządzenia, ponieważ nie miałoby wystarczającej pamięci i nie zostało zaprojektowane do tego. Większość możliwych dzienników może być dziennikami nat, które blokują zewnętrzne połączenia przychodzące, ale domyślam się, że urządzenie to robi. Wszystko w porządku, wystarczy, że wystarczy shd do przywrócenia ustawień fabrycznych.
Reply


Messages In This Thread
Czy mój modem Singtel Black przechowuje moją historię przeglądania - by nanca1500 - 13 Feb 2018, 11:30 PM
RE: Czy mój modem Singtel Black przechowuje moją historię przeglądania - by neil.ralph - 13 Feb 2018, 11:32 PM
RE: Czy mój modem Singtel Black przechowuje moją historię przeglądania - by dwiwahyupras - 13 Feb 2018, 11:33 PM
RE: Czy mój modem Singtel Black przechowuje moją historię przeglądania - by shreeshesh - 13 Feb 2018, 11:35 PM
RE: Czy mój modem Singtel Black przechowuje moją historię przeglądania - by gpersich - 13 Feb 2018, 11:36 PM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 1 Guest(s)