[Recenzja] D-Link Ultra WiFi AC3150 Router DIR-885L
#8

Ah-Pin-Kor napisał: Maksymalnie przekroczyłem prędkość mojego planu 200 Mb / s z 5 GHz, więc nie mogę powiedzieć, jaki jest maksymalny limit, ale zasięg jest lepszy niż wcześniejsze routery AC3200, które posiadałem (zarówno Asus AC3200, jak i D-Link 890L). Poniżej znajduje się kilka zrzutów ekranu, które porównują sygnał z AC68 (z oszukańczymi wersjami oprogramowania sprzętowego, oprogramowanie Asusa będzie słabsze). Wyraźnie odsunął Ac68. około 2 m od routerów, które są obok siebie w salonie: Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz główna sypialnia (kuchnia i 2 łazienki) Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz (ostatni SSID na dole jest sąsiadem, więc go po prostu lekceważcie). 2,4 GHz jest słabszy niż 5 GHz, ale obecnie używam 5 GHz nawet w przypadku telefonów komórkowych. Użyłem ustawień ręcznych dla kanałów, ponieważ tryb automatyczny zdawał się ustawiać 5GHz na kanał 40. Wolę używać górnych kanałów dla większej mocy. Temperatura zewnętrznej obudowy jest nieznacznie ciepła (znacznie niższa niż asus ac3200). Myślisz, że powinienem dostać to zamiast AC5300? Mój plan to 1G Starhub. 5-rm hdb ... gospodarstwo domowe 5 dorosłych, każde gospodarstwo min. 2 urządzenia mobilne. Tylko mój syn bierze udział w grach ... reszta to zwykłe surfowanie po Internecie
Reply


Messages In This Thread

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)