Łącze DSL Singlet upuszczane losowo (np. Kilka godzin)
#4

darknezx napisał: .... czy zmiana bramy jest darmowa? Ostatnim razem zawsze po prostu to wysysam, ale teraz jest cholernie źle Liao. Wszystko zależy od SingTel, czy są gotowi wymienić je dla siebie. Poprosiłem ich na Twitterze o zmianę modemu, ponieważ wifi i połączenie internetowe rozłączają się co kilka sekund, ale potem wysyłają do mnie GUS, a ja mówię im, że modem routera im używa tych nieaktualnych, a zasięg wifi słabnie i blahblahblah, i zaakceptowali moją prośbę, a następnego dnia zastąpili ją modemem DSL7000GRV (S). Możesz spróbować powiedzieć im teraz swoją sytuację i powiedzieć im, że modem bramki, którego używasz, jest nieaktualny i poprosić o zmianę go za darmo.
Reply


Messages In This Thread
Łącze DSL Singlet upuszczane losowo (np. Kilka godzin) - by mistyijensen - 21 Feb 2018, 02:16 AM
RE: Łącze DSL Singlet upuszczane losowo (np. Kilka godzin) - by seeknext001 - 21 Feb 2018, 02:22 AM
RE: Łącze DSL Singlet upuszczane losowo (np. Kilka godzin) - by bb410912 - 21 Feb 2018, 02:29 AM
RE: Łącze DSL Singlet upuszczane losowo (np. Kilka godzin) - by tajhea101 - 21 Feb 2018, 02:34 AM
RE: Łącze DSL Singlet upuszczane losowo (np. Kilka godzin) - by solotrenes - 21 Feb 2018, 02:38 AM

Forum Jump:

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Users browsing this thread: 2 Guest(s)